Bederní svaly – tekutinové tělo, kontinuální pohyb

 Můžeme se setkat na kurzu nebo při individuální praxi, možnosti se otevírají, domlouvám termíny a místa (níže aktuální přehled kurzů)…máte-li zájem o účast či organizaci, můžete mi napsat zprávu. Velmi se těším na viděnou. Jani Aadhiradasi

                   SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY a TEKUTINOVÉ TĚLO

Srdečně zvu na kurz, kde vás čekají nejen zajímavé informace (z biologie i z jiných přístupů k tělu), ale kde se především dostaneme do kontaktu s nejhlubším svalem v těle (velký bederní sval – psoas – sval duše), budeme zvědomovat propojenost jednotlivých částí těla na fyzické, emocionální a energetické úrovni.
Jemně a hluboce dáme prostor regeneraci/léčivé síle v nás, což blahodárně/úlevou působí na (často přetížený) nervový systém, a zároveň dochází k praxi rozvíjející vnímavost těla.
Objevujeme nenásilnou formu komunikace s vlastním tělem, plnou respektu i hravosti. Dochází k uvolnění napětí bederních svalů, ale i celého těla a mysli, dopřáváme prostor autenticitě, energie může volně proudit a pojmy jako gravitace, fluidní pohyb a hluboký klid se stávají živou zkušeností.

Záměrem této praxe je UVOLNĚNÍ BEDER, prostor pro vaši VAŠI VLASTNÍ ZKUŠENOST S MOUDROSTÍ TĚLA, UVOLNĚNÍ PŘETÍŽENÍ NERVOVÉHO SYSTÉMU A UVOLNĚNÍ LIMITŮ, KTERÉ SE O NÁS KDY SNAŽILY….OTEVŘENÍ NOVÝCH PROSTORŮ KREATIVITY, myšlení a SVOBODY.

Aktuální termíny:

Rychnov nad Kněžnou: sobota 15. června od 10.30 do 18.30 a neděle 16. června od 9.30 do 16.30h  

Hradec Králové: sobota 22. června od 10.30 do 18.30 a neděle 23. června od 9.30 do 16.30h  

Litomyšl: sobota 24. 8. a neděle 25. 8.