Terapie pro ženy

Léčení ženského lůna

Jedná se o energetické léčení a vylaďování, které harmonizuje tři hlavní centra ženské energie a dochází tak k léčení fyzických problémů a emočních vzorců, podpoře hormonálního cyklu, podpoře po porodech, potratech, při klimakteriu…Je to podpůrný proces, který jemně probouzí, uzdravuje a vyrovnání všechny aspekty naší ženskosti. Je vhodný i pro ženy v krizi, ať už tělesné či emocionální. Může být i přípravou na léčení ženského lůna. Setkání trvá asi 30 – 45minut. S sebou dvě deky. Účastnit se mohou dívky od první menstruace, dále pak všechny ženy, které mají zájem.

Individuální požehnání ženského lůna

Je transformační zkušenost, která vyvolává hluboké spirituální procesy. Každé požehnání je tak prožíváno různým způsobem. Léčivá energie zde léčí bloky a omezení v našem energetickém poli a v těle. Uzdravuje i karmická či jiná spojení s jinými dušemi nebo bytostmi, pokud je to třeba. Dochází k obnově autentické ženské energie, znovuspojení s tou, kterou jsme. Setkání trvá asi 40-50minut, nicméně proces pokračuje ještě několik dní až týdnů, proto se v případě opakování tohoto procesu doporučuje nejdříve za měsíc či jeden menstruační cyklus…Po požehnání je třeba 3-4dny pít hodně vody pro snažší uvolnění uvolněného. Proces mohou absolvovat i těhotné, průběh rituálu je v tomto případě mírně pozměněn.
Na tento proces si s sebou vemte (čajovou) svíčku a mističku (svícínek) na ni, a dále malou mističku na vodu.

Léčení i individuální požehnání lze též uskutečnit ve skupince až tří žen, doba trvání se mírně prodlužuje …asi o 10-15minut celkově.