Mokša

Tuto stránku věnuji milému překvapení, které mi přišlo do života a které si samo řeklo o šíření mezi lidi dál. Z vlastní zkušenosti mohu zájemcům doporučit,  tyto kapky mě překvapily v tom co všechno umí a vnímám, že nás vedou k žití naší vnitřní moudrosti…:-)  Zde uvádím nejstručnější info:

ELIXÍR MOKŠA – Harmonie v kapkách

MOKŠA je výjimečný přípravek, který   v sobě spojil principy homeopatie, Bachových esencí a moudrost knihy I-ťing. Je to  jedinečný produkt, který nemá na světě obdoby. Metodika přípravy má tři zásadní účinky:
1. Okamžitě zasahuje úrovně hlubokého podvědomí a začíná čistit emocionální a tělesné bloky v člověku.
2. Není nutné hledat „správný“ přípravek, neboť MOKŠA adresuje všechna témata, které v nás rezonují zároveň.
3. Informace vložená do kapek „nutí“ osobu ke změně postoje / trvalé životní změně, což napomáhá konfliktní ložisko trvale vyřešit.

ELIXÍR MOKŠA  slouží na zpracování emočních konfliktů a s tím souvisejících onemocnění. V jediném přípravku je skrytý informační otisk na řešení všech 64  (viz I-ťing) životních situací. Vybrané esence květin a stromů obsahující informaci na řešení emočních konfliktů byly homeopaticky potencované na velmi vysokém stupni.

* Navyšuje naši vibrační úroveň, hlubší přijetí toho, co je * Zvyšuje energetickou zásobu, podporuje imunitní systém * Rozpouští příčiny nemocí a psychických potíží, je účinný při panickém strachu a fobiích * Různých kožních a potravinových alergiích * Účinná při nutkavém chování, depresi, úzkostech, sebepodceňování, nízká sebe-hodnota * Účinně napomáhá vyřešit emoční stres a konflikt skrytý za nádorovým onemocněním * Detoxikuje tělo od těžkých kovů, léčiv chemoterapie, očkování * Vylepšuje vztah k sobě, harmonizuje mezilidské vztahy * Zvyšuje jasnost mysli, intuici * Zabraňuje přenosu stresu těhotné ženy na své ještě nenarozené dítě * Účinkuje ve spolupráci s vašim podvědomím a podle jeho potřeb a priorit

Za každý měsíc užívání se rozpouští vědomé i nevědomé stresy nastřádané za jeden rok života. Když se kapky v čase zpětně dostanou k okamžiku vzniku konfliktu, tak ho vytáhnout do vědomí a vyčistí ho.  Jedinečná esence, sloužící také jako ideální přípravek k dočištění záležitostí, jež byly uvolňovány na terapiích, různých prožitkových seminářích, léčivých meditacích, či během osobní práce na sobě.

Složení přípravku: voda, vitamin C, minimální a neškodné množství alkoholu pro stabilizaci a informace z 84 druhů květinových esencí.

Užívání: 1-7 kapek elixíru Mokša třeba zamíchat do 1 dl vody denně (ideálně ráno na lačno), u dětí do 12 let a těhotných žen se doporučuje 5 kapek za den. Je vhodné začít s menším počtem kapek a jakmile to cítíte, tak postupně přidávat. Přírodní ingredience zajišťují, že přípravek je bez vedlejších efektů a účinků. Mohou jej užívat děti od narození.

Cena: 1 balení na 1-2 měsíce užívání 700,- Kč

Více informací a praktická doporučení: innate@seznam.cz,   tel.737 343 242

Podrobnější informace:

Maďarský klinický onkogynekolog dr. Jozef Markus a jeho manželka zkušená homeopatka Ilona Benczeová přišli před lety s unikátním nápadem: zužitkovat neagresivní charakter metody informační medicíny = homeopatie, čistící efekt Bachových esencí na emoční konflikty a spojili je s 64 archetypálními životními situacemi člověka doložené čínskou Knihou proměn, které pokud osoba „nezvládne“ logicky ústí do emočních bloků a tím i do tělesných nebo psychických poruch. Tito manželé vynalezli v rámci své třicetileté práce přípravek, který i Maďarský patentový úřad potvrdil, že jde o novinku a zjistil, že je jedinečným výrobkem i ve světovém měřítku.

Ke každé archetypální životní výzvě se přidružila květinová esence (informace = vibrace květin, stromů), abychom dokázali úspěšně překonávat nástrahy života, aby nedošlo ke vzniku emočních bloků a tím i onemocnění. To může napomoci opětovnému nastolení tělesné, duševní a duchovní harmonie, která se může projevit ve všech oblastech našeho života.. Svůj účinek Mokša zprostředkuje přes vloženou informaci do těla, která jemně upravuje vnitřní mechanismus fungování těla, napomáhá samoléčícím schopnostem člověka.

Výhody užívání Mokši:

Jednoduchá aplikace.  – Působení tam, kde je nejvíce třeba. – Přírodní báze přípravku, bez syntetických vlivů. Bez vedlejších účinků. Mokša lze užívat od narození:-) – Užíváním Mokši se jde ke kořenu potíží, léčba probíhá na všech úrovních, je holistická, celková. – Úleva nastává okamžitě po začátku užívání. – Lze používat spolu s jinými homeopatickými výrobky anebo jinými léky. –  Ošetřuje 64 životních situací a tím  téměř celý náš život.

Seznam specifického užívání
Hemoroidy, 2 × 5 kapek / den (Konflikt identity) •
Kožní problémy, 2-3 × 5 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Roztroušená skleróza, 2 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Vada řeči (koktání) 1 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Vysoký krevní tlak, 1 x 10 kapek / den (Konflikt sebeúcty) •
Autoimunitní onemocnění, 1-2 x 10 kapek / den (Vícenásobné konflikty) •
Rakovina 1 x 10, 2 Týden: 2 x 10 kapek, 3 týden až 3 x 10 kapek / den •
Autismus, 1 x 10 kapek / den (Vícenásobné konflikty) •
Alergie, 1 x 10 kapek / den (Emoční koleje) •
Diabetes 1 x 10 kapek po dobu 6-8 týdnů, potom 2 x 10 / den (Konflikt odloučení) •
Infarkt myokardu, 2 x 5 kapek během 1 měsíce, od 2 měsíce 3 x 5 měsíců kapek / den (Konflikt sebeúcty) •
Akné, 1 x 10 kapek / den (Konflikt obrany) •
Revmatoidní artritida, 2 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Chronická zácpa, 1 x 10 kapek / den a hodně pít! •
Alergie na mléko a prach, 2 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Jednostranné ochrnutí, 1 měsíc x 10 kapek, 2 měsíc 2 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Alkoholismus, 1 x 10 / den •
Syndrom polycystických ovarií, 2 x 10 kapek / den •
Problémy se štítnou žlázou, 2 x 5 kapek 1 měsíc, pak 1 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
SLE, 2 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Makulární degenerace, 1 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Kojící matky denně 1 x 10 kapek a hodně vody •
Myomy, 1×10 kapek / den •
Tinitus, 1×10 kapek po dobu dvou týdnů, potom 2×10 kapek / den (Konflikt odloučení) •
Prostata: 1×10 kapek / den •
Panická porucha 2 × 5 kapek 3 týdny a potom 2 x 10 kapek / den (Konflikt odloučení)

Zkušenosti s jeho užíváním přinášejí překvapivé a trvalé řešení onemocnění a psychických poruch nejrůznějšího druhu. Zároveň působí na člověka harmonizačně a je skvělou prevencí! Účinky lze pocítit již po pár dnech užívání, ale trvalý efekt přichází logicky v cyklech, ve vrstvách postupně. Člověk zjišťuje, že se věci jaksi „sami od sebe“ mění…:-)