Přehled nejbližších akcí

Srdečně zvu na všechna setkání.

Prosím, REZERVUJTE SI MÍSTA (alespoň 2 dny) předem (případně si tak i Vy ověříte konání akce dle plánu) – e-mail: innate@seznam.cz, SMS: 737 343 242, děkuji 🙂

(Sděluji je pouze těm, kteří mají místo rezervováno.)

Na setkáních, kde není uvedené jméno lektora, vás provázím já 🙂 http://innate.cz/kontakt

Setkání přímo v Innate v Rychnově n. Kn.  jsou označena modře. Zeleně jsou označená jiná místa v ČR  (máte-li zájem o setkání někde u vás, ozvěte se), kde se můžeme setkat též 🙂

Program se neustále průběžně doplňuje, jak jde vývoj, inspirace a jak přichází témat čas 🙂

 

Úterý 19. listopadu od 17 do 20h Karel Spilko  http://www.matrix-neo.cz/                                                 přednáška MĚJ SE RÁD aneb vše je tak, jak má být (Rychnov n. Kn.) 

Mej se rad_Rychnov nad Kneznou

Středa 20. listopadu 9.30 – 17.30h ROZPROUDIT LYMFU A ENERGII V TĚLE – praxe s tekutinovým tělem 

Srdečně zvu na aktivační praxi s tekutinovým tělem,
opět něco k objevení, jak mocní můžeme být i ,,jen“ za asistence zvuku, vlastního dechu a těla…, bude to tentokrát i pěkný hukot 🙂
…Určitě se uvolní pár vzorců a představ o tom, co všechno je a není možné 😀
Jedno zdravotní téma ještě jako překvapení 🙂
Obsah kurzu dále pro ,,domácí“ použití kdykoliv 🙂

Čtvrtek 21. listopadu od 16.30 do 19.30 SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA – ČERVENÝ KOSTELEC – 3.setkání

Sobota 23. 11. a neděle 24. 11. BEDERNÍ SVALY A TEKUTINOVÉ TĚLO V PARDUBICÍCH http://innate.cz/psoas-bederni-svaly-tekutinove-telo

Pozor změna – PONDĚLÍ 25. listopadu od 17 do 20h LYMFA – certifikovaný praktický trénink tělesného procesu Access Consciousness®! 

Facilituje: Zuzana Gaia Štěpánková, AFF, BPF, BF http://accesszuzanagaia.simpl.com

Během kurzu si osvojíte proces: Lymfatické neshody a nekonzistence žláz 

Praktický tělesný proces pracuje s lymfatickým systémem a systémem žláz, primárně pro sluch, uši a problémy s ucpanými sinusy.  Je vhodný pro klienty s poruchou lymfatického systému.  Pomáhá na otoky nohou a všude tam, kde je třeba obnovit tok lymfy.

Více o tělesných procesech Access Consciousness®:

Access tělesné procesy® terapie a kurzy…. přes 50 dalších procesů, při terapii necháme vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli. Co, když vaše  tělo ví? Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Praktik jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla. Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®. Jak ještě lepší by to mohlo být? Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život? Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz? Jak by váš život mohl vypadat?

Průběh certifikovaného kurzu:

Obdržíte všechny potřebné informace k provádění ošetření procesu.  1x ošetření přijmete 1x ho poskytne. Budeme pracovat s otázkami a čistícím prohlášením. Na kurzu jsou nabídnuty malé lehké dobrůtky, pitná voda, káva a čaj.

Jaký kurz spolu vytvoříme? Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými  praktiky tělesného procesu společnosti Access Consciousness®, www.AccessConsciousness.com.

Středa 27. listopadu od 17.30 do 20.30h první ze 4 setkání ,,kurzu na pokračování“ BEDERKA A TEKUTINOVÉ TĚLO (Hradec Králové ) Další termíny budou pak v lednu středy 8. a 22. 1.  vždy od 17.30 do 20.30h  Pokud se chcete připojit od druhého setkání, je to ještě možné, je však třeba doplnit první setkání – ideálně na kurzu v Pardubicích 23.11. od 9.30 do 12.30 h (tady se bude konat dvoudenní kurz) 

Čtvrtek 28. listopadu od 18 do 21h MANTROVNÍCI (Rychnov n. Kn.) – Společné zpívání, harmonicky strávený večer, srdečně zveme všechny ke zpěvu,  k poslechu…Zpěvníky písní a manter z celého světa k dispozici všem. Příspěvek DOBROvolný

Sobota 30. listopadu od 9 do 17h Seminář s Terezií Dubinovou v Innate v Rychnově n. Kn. 

SÍLA MÝTU: PRÁCE S NAŠÍM ŽIVOTNÍM PŘÍBĚHEM (Rychnov n. Kn.) 
Na prahu nového paradigmatu se učíme být spolutvůrci reality. Co je v našem danost, kterou potřebujeme přijmout, a co je naopak otevřeno změně? Je možné vrátit či přeskočit čas? Je možné ztratit duši? Jak se mění pojetí moci? Co je odvaha a jak se projevuje v každodenním životě? Mytické příběhy a jejich dnešní obdoba, filmy jako Harry Potter či Pán prstenů, nás učí, že člověk může být silou archetypu vlečen, nebo veden: může být aktivní, nebo pasivní. Jak se rozhodneme – a co v nás se rozhoduje?

PROSINEC

Pondělí 2. 12. a úterý 3. 12. SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY A TEKUTINOVÉ TĚLO – RYCHNOV N. KN. 

Sobota 7. prosince 9 – 16h Energetický facelift 

Facilituje: Zuzana Gaia Štěpánková, AFF, BPF, BF http://accesszuzanagaia.simpl.com

Energetic Facelift™ je pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Tento tělesný proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítíte se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni? Může to být jeden z nádherných zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví. Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Zúčastněte se jednodenního kurzu ACCESS FACELIFT

Pondělí 9. prosince 17- 20h MTVSS pro imunitu  – certifikovaný praktický trénink tělesného procesu Access Consciousness®! 

Facilituje: Zuzana Gaia Štěpánková, AFF, BPF, BF http://accesszuzanagaia.simpl.com

Na kurzu přestavujeme tělesný proces Access Consciousness® IMUNITA – MTVSS
Existuje více než 50 tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit bolesti, uvolnit vše co nám brání v tom, aby náš život byl takový jaký si ho přejeme. Každé tělo dá samo najevo co zrovna potřebuje. Jediné co je důležité je ochota přijímat a být absolutně v přítomnosti.

MTVSS
Tímto procesem aktivujeme energie všech témat. Těla tento proces milují. Projdete-li více ošetření během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím se zajistí totální restart v těle. MTVSS je často označovaný jako nástrojem volby pro odstranění téměř čehokoliv co v těle nefunguje. Kde aplikujeme: kdekoliv si tělo žádá – klouby, kosti, žebra a páteř velmi ovlivňují imunitní systém.

Podpora správné činnosti žláz a orgánů – hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina a ledviny. A je toho mnohem více. Co dalšího je možné?

Středa 11. prosince od 16.30 do 19.30 SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA – ČERVENÝ KOSTELEC – 4.setkání

Čtvrtek 12. prosince od 11h!  SPECIÁLNÍ OM CHANTING

OM CHANTING 1200 V JAPONSKU
OM CHANTING 9000 PO CELÉM SVĚTĚ
VIBRACE, KTERÁ POSUNE SVĚT

ÓM je univerzálním zvukem stvoření, nejvyšší a nejčistší vibrací, která je v univerzu. OM Chanting (OMC) je bezplatná skupinová technika, která využívá transformační síly ÓM, aby aktivovala sebe harmonizující potenciál účastníků a očistila tuto planetu.

Nyní je nejvyšší čas udělat společně jeden silný OM Chanting.
K tomu, aby bylo ovlivněno vědomí obyvatel Japonska, je potřeba 1200 lidí. Toto číslo odpovídá odmocnině 1% populace.

Pokud cítíte, že planeta Země je naším společným domovem, pojďme udělat OM Chanting všichni společně. Pro Matku Zemi, náš společný domov je potřeba 9000 lidí.
Pojďme společně v tyto dny (první OMC tohoto projektu se uskutečnil 14.9.) udělat celosvětový OM Chanting!

Čtvrtek 12. prosince od 15.15 do 17.15h ÚPLŇKOVÝ OM CHANTING 

Čtvrtek 12. prosince od 17.30 do 20h ŽENSKÝ KRUH

Srdečně zvu na tradiční ženský kruh pořádaný Moon Mothers (Měsíčními matkami) po celém světě,   v prosinci navíc s meditací Kruh sester.

Sobota 14. prosince od 9. 30 do 17.30h REZONANCE S PÍSNÍ KOSTÍ – – praxe s tekutinovým tělem a zvukem, intenzivní až do morku kostí…co můžeme udělat pro zdravé kosti, klouby, dřeň.

 Sobota a neděle 28. a 29. prosince  dvoudenní kurz SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY A TEKUTINOVÉ TĚLO v Litomyšli 

LEDEN 2020

Středa 8. ledna od 17.30 do 20.30h třetí  ze 4 setkání ,,kurzu na pokračování“ BEDERKA A TEKUTINOVÉ TĚLO (Hradec Králové ) 

Čtvrtek 9. ledna  od 16.30 do 19.30 SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA – ČERVENÝ KOSTELEC – 5.setkání

Sobota 11. ledna a neděle 12. ledna dvoudenní kurz SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY A TEKUTINOVÉ TĚLO: UVOLNĚNÁ ZÁDA v Červeném Kostelci 

Středa 15. ledna 16.30 – 19.30h  (nebo od 17h) MEDUSA – ČERVENÝ KOSTELEC  
Inspirativní prožitkové setkání pro ženy, souvislosti mezi starým příběhem a našim životem.

Čtvrtek  16. ledna od 17 do 20h PRVNÍ – NEZÁVAZNÉ – SETKÁNÍ KURZU SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA V RYCHNOVĚ N. KN.  http://innate.cz/srdcesmer-umelcova-cesta 

dalších 6 pokračování – čtvrtky po 14ti dnech, závěr zač. dubna

Sobota a neděle 18. a 19. ledna dvoudenní kurz BEDERNÍ SVALY A TEKUTINOVÉ TĚLO: UVOLNĚNÁ ZÁDA v Rychnově n. Kn. 

Středa 22. ledna od 17.30 do 20.30h závěrečné ze 4 setkání ,,kurzu na pokračování“ BEDERKA A TEKUTINOVÉ TĚLO (Hradec Králové ) 

Čtvrtek 23. ledna  od 16.30 do 19.30 SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA – ČERVENÝ KOSTELEC – 6.setkání

Pátek 24. ledna od 16 do 18h ROK KOVOVÉ KRYSY – 25. 1. začíná nejen nový čínský rok, ale i nové dvanáctiletí … a pátek 24. ledna od 18 do 20h I-ŤING – Kniha Proměn …tradiční novoroční  🙂 porada s tímto prastarým rádcem (s sebou 3 mince stejné hodnoty) – RYCHNOV N.KN.

Čtvrtek  30. ledna od 17 do 20h 2. SETKÁNÍ KURZU SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA V RYCHNOVĚ N. Kn.  (ještě s možností se připojit, poté se kruh uzavírá)   http://innate.cz/srdcesmer-umelcova-cesta 

ÚNOR

Sobota 1. února a neděle 2. února SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY A TEKUTINOVÉ TĚLO – NYMBURK 

Čtvrtek 6. února od 16.30 do 19.30 SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA – ČERVENÝ KOSTELEC – závěrečné setkání 

Pondělí 10. února od 17.30 do 20h ŽENSKÝ KRUH – s celosvětovými meditacemi 

Sobota 15. února od 10 do 17h  Zpívání pro ženy – s Lenkou Počtovou (Šramlovou) (Rychnov n. Kn.) – Hlasem k darům ženství
celodenní hlasová dílna pro ženy
Zpívání v ženském kruhu je prastarým přirozeným způsobem setkávání se žen. Zpívání v ženském kruhu vám nabízí možnost naladit se na své ženství v jeho různých aspektech a podobách, poznávat je a posilovat v kruhu dalších žen. Rozvíjet vědomí svých ženských kvalit, vnést do nich úctu a posvátnost, je největším darem, který žena může dát sama sobě, svým dcerám i všem ostatním ženám a mužům.
Obsah semináře:
Setkání bude věnováno poznávání kořenů ženské spirituality a prozpívání se ženskými archetypy panny, matky, čarodějky a vědmy.
Součástí bude sdílení, rozeznění hlasu a těla, hlasové naladění ve skupině, společný zpěv písní, kreativní zpěv a improvizace, meditativní a harmonizující (léčivý) zpěv na společná ženská témata, tanec.
Průvodkyně: Mgr., Mgr. Lenka Počtová, Ph.D.
zpěvačka, hlasová a hudební improvizátorka, muzikoterapeutka, lektorka hlasových dílen a kurzů muzikofiletiky (pěvecké duo Le’HarMonja, ženský sbor Alunaire) www.lenkapoctova.cz
Přijďte si zazpívat, rozeznít své tělo a duši, naladit se na harmonii svého srdce písní.
A vezměte s sebou kamarádku, ať v tom nejste sama 🙂

Sobota 29. února od 9.30 do 18.30h  lektorka JINDRA CHUCHLOVÁ  Systemické konstelace a další techniky, téma: H L A D , KAŽDÝ PO NĚČEM HLADOVÍ …(Rychnov n. Kn.) 

Hlad může být fyzický, emocionální, duševní i duchovní.
A neuspokojíme -li všechny zmíněné druhy hladu, pořád se budeme cítit neklidní.
Příčiny našeho hladovění jsou tak různé, stejně jako jsme různí a jedineční my lidé.
Některé mají původ v pocitech frustrace z minulých prožitků, jiné jsou způsobeny
nedostatkem citového zázemí, někdy je hlad následkem nenaplnění v rovině
duševních podnětů, jiní trpí hladem po tvůrčích příležitostech.
Hlad na sebe bere mnoho podob a má nesčetně mnoho příčin.
Na setkání si povíme více informací na toto téma.
Ale především budeme pracovat na odhalení skrytých souvislostí.
protože na úrovni buněk máme zakódované veškeré informace, vědomosti
i prostředky k ukojení svého vnitřního hladu.
Povíme si o hladu a jeho různých podobách a jak je důležité je rozlišovat,
neboť jen tak budeme schopni najít tu pravou potravu, po níž prahneme
a přestaneme hladovět a strádat.
Můžeme se například podívat, z jakých důvodů si blokujeme
svou vlastní schopnost ,,vyživovat se“, prozkoumat, po čem hladovíme,
jaká potlačená vzpomínka nebo nenaplněná potřeba nás nutí přejídat se,
proč tloustneme, .proč jsme příliš hubení, proč jsme na některé potraviny alergičtí.
Máte příležitost řešit jakékoli vaše téma.
Vaše zadání se nemusí nutně týkat jídla a těla.
Jakákoli nespokojenost v životě je známkou hladu po něčem,
o čem podvědomě víme, že k nám patří.

BŘEZEN

Neděle 1. března od 9.30 do 18.30h – lektorka Jindra Chuchlová  Konstelace a další techniky na téma KAM MNE ŽIVOT VEDE? (Rychnov n. Kn.) 

Každý svůj život se vydáváme na cestu hledání
a čelíme novým výzvám.
Na setkání můžete získat náhled, jakým směrem se dát
na své momentální ,,křižovatce života“ …
Kam vás ,,život“ a duše přirozeně vede …
Kde se vzpíráte proudu života …
Kde a jak můžete ,,plynout“ a žít bez urputnosti …
Čím si blokujete energii …
Jaký odpor brání změnám a přechodu na novou úroveň …
Jak řešit konkrétní problémy …
Jaké nové výzvy před vámi leží …
Do jakých energií a příležitostí v tomto roce vstupujete …
Do jakých ,,projektů“ se pustit, eventuelně je opustit …
Kde to ve vašem životě stagnuje, co je již ,,mrtvé“…
Co je třeba udělat, aby se ,,to“ změnilo …
Co potřebujete…
Kde je vaše místo …
Co vám přinese oživení …
Co si opravdu přejete …

Sobota 14. března a neděle 15. března – praxe s tekutinovým tělem (bude upřesněno)  – NYMBURK – CENTRUM SALOME 

Sobota 28. března a neděle 29. března SÍLA ŽENY, SÍLA MUŽE (Rychnov n. Kn.)  – lektorka Jindra Chuchlová