Přehled nejbližších akcí

Srdečně zvu na všechna setkání.

(Na setkáních, kde není uvedené jméno lektora, vás provázím já :-))) 

Setkání přímo v Innate jsou označena modře. Zeleně jsou označená jiná místa, kde se můžeme setkat též 🙂

Prosím, REZERVUJTE SI MÍSTA (alespoň den) předem (případně si tak i Vy ověříte konání akce dle plánu) – e-mail: innate@seznam.cz, SMS: 737 343 242, děkuji 🙂

Změny vyhrazeny. (Sděluji je pouze těm, kteří mají místo rezervováno.)

V průběhu letních prázdnin jsou akce doplňovány průběžně! 

 

Čtvrtek 19. 7. od 16.15 do 17.15h  SOUL SYNC MEDITACE –

Velmi silná meditace, kterou posílíte pozitivní záměry a vědomí jednoty ve vašem životě.
Její (další domácí) praktikování je mj. příprava na Meditaci míru, která se koná 19. 8. 2018 po celém světě. Předání meditace je bezplatné.

Čtvrtek 19. 7. od 17.30 do 19:30h MEDITACE BEZE SLOV –  Letní odhlečení :-)…stará prožitková mírotvorná klidná technika pro tělo, mysl, bytí…meditace ,,Nadabrahma“…Těším se na vás v této láskyplné meditaci, jejíž praktikování může mít nečekaný přesah….

Pátek 20. 7. od 17 do 20h PŘÍSTUP – v Satori Scholé v Náchodě 

Svěží přístup

Někdy jsme tak zaměření na způsob, jak něco udělat, že nevnímáme jiné možnosti, jak naplnit to, o čem sníme. Máte-li ochotu podívat se do očí svým snům… a hlavně do srdce sami sobě, propustit stará přesvědčení a otevřít se (ves)míru, jste vítáni!

Setkání se koná v Satori-Scholé v Náchodě https://satori-schole.webnode.cz/,
přijďte prosím již chvilku před 17h:-)

S sebou pohodlné oblečení, pastelky.
Příspěvek: 250Kč
Rezervace míst předem (do 18.7.) , dotazy – innate@seznam.cz, SMS 737 343 242,
nebo u Jany ze Satori-scholé: +420 778 470 317, janamar@yahoo.com
Děkujeme

Pondělí 23. 7. od 16.15 do 17.15h  SOUL SYNC MEDITACE 

Velmi silná meditace, kterou posílíte pozitivní záměry a vědomí jednoty ve vašem životě.
Její (další domácí) praktikování je mj. příprava na Meditaci míru, která se koná 19. 8. 2018 po celém světě. Předání meditace je bezplatné.

Pondělí 23. 7. od 17.30 do 19.30h AKTIVNÍ MEDITACE  – technika pro uvolnění stresu, cílem je uvolnění napětí z mysli a těla, zvýšení životní energie
Opět se můžete těšit na Oshovu Kundalini meditaci, spontánní tanec a sdílení s poselstvím karet 🙂  S sebou: pohodlné oblečení, ev. i na převlečení. Počet míst omezen. Těším se na rozvíření, po kterém ledasco dosedne :-D,

Středa 25. 7. od 16.15 do 17.15h  SOUL SYNC MEDITACE – rezervace do 23.7.

Velmi silná meditace, kterou posílíte pozitivní záměry a vědomí jednoty ve vašem životě.
Její (další domácí) praktikování je mj. příprava na Meditaci míru, která se koná 19. 8. 2018 po celém světě. Předání meditace je bezplatné.

Středa 25. 7. od 17.30 do 20h ŽENSKÝ KRUH  -rezervace do 23.7.

Srdečně zvu na ženský prožitkový kruh…o rovnováze. O propojení archetypů v nás, o harmonii a bytí ve vnitřním (i vnějším) prostoru, o jasných hranicích, o výživě sebe samé, o tom, co všechno je prostě jen o nás samotných…:-)
Mj. se může těšit na rituál léčení ženského lůna.
S sebou prosím věci, předměty, symboly apod. toho, co máte rády, co pro vás má hodnotu. Dále pastelky. Pohodlné oblečení. Ochotu k prožitku sebe samé.

Pátek 27. 7. od 15.15 do 17.15h ÚPLŇKOVÝ OM CHANTING  tentokrát věnovaný míru uvnitř nás a míru na Zemi 🙂
Prastará harmonizační technika.
Příspěvek dobrovolný.
Rezervace míst nutná – do čt 26. 7.

SRPEN

Neděle 19. 8. od 10.45h do cca 14h MEDITACE MÍRU – celosvětová záležitost na podporu změny vědomí lidí, vnitřní mír jako základ míru ve světě…

Koná se v malém sále Pelclova divadla (o patro níž pod Innate).

Na netu na mě vyskočil tento citát: ,,Kdykoli žádáte o něco pro sebe, zkuste požádat také pro svět. Něco dobrého pro Vás – něco dobrého pro celý svět. Prosperitu pro Vás – prosperitu světu. Zdraví pro Vás – zdraví světu. Radost pro Vás – radost do světa. Lásku a harmonii pro Vás – lásku a harmonii pro všechny ostatní ostatní na světě. Je to maličkost, ale přináší neuvěřitelné výsledky.“ … (Rhonda Byrne – Denní naučení)
a říkám si: to je ono. O tomhle ta akce je.
Strach z překroucení významu slova, které je v názvu akce, a které bylo mnohokrát použito úplně jiným, ne zrovna šťastným, způsobem, se vytrácí. Objevují se naopak mnohé formy, neohraničené možnosti, jak uchopit danou událost, meditaci míru. A nejen událost. Vlastně, jak uchopit život, jak vnést své tvoření do celé společnosti, relativně nenápadně, pouhým záměrem a změnou ve vědomí do vědomí jednoty, lásky a vzájemného respektu. Nezáleží na vaší životní filosofii, na vaší víře, záleží jen na vašem srdci a záměru.

Jistě se vám mnohokrát stalo, že jste si všimli, jakou energii lidé přináší, jak jejich pouhou přítomností se mnohé mění. Je to o vnitřním stavu každého jednoho z nás, je to o energii, kterou nosíme. Tu vyzařujeme, a té můžeme dát pozornost, tu (do jisté míry) máme ve svých rukou. Je to naše vnitřní práce, náš stav, který dál působí do okolí, všude, kde jsme. Není třeba měnit nic venku, aby se proměnil náš život, a vlastně pak i život ostatních, se kterými se potkáme 🙂

Akce je vrcholem Festivalu světového míru, který se pořádá v posvátném chrámu Ékam, který je mocným energetickým místem na Zemi.

Pondělí 27. 8. od 17:30 do 20h Srdečně zvu ŽENSKÝ KRUH – s celosvětovým rozsahem…tisíce žen se připojují ke společným meditacím, kdy se dostává obrovské podpory každé jedné z nás 🙂 a tím pádem i našim blízkým a rodinám.  Tyto kruhy vedu jako Moon Mother už nějaký ten rok…a jsem jejich součástí velmi ráda, každý kruh je jiný a kolikrát plný ,,zimomriavky“.
Těším se na známé i nové tváře, těším se na naše společné tvoření, srpnová speciální meditace na severní polokouli 🙂 se dotýká tématu hojnosti 🙂 Zajímá vás to? Rezervujte se místečko, poté pošlu ještě bližší instrukce na tento kruh.

ZÁŘÍ

Úterý 4. 9. od 17.30 (do cca 18.30h-19h) SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA – INFO SCHŮZKA 

 info o kurzu, info o přípravách, DOHODA TERMÍNŮ ČASŮ (mohou být pravidelné i nepravidelné, dopol i odpol, všední den i víkend – dle možností a preferencí) SE ZÁJEMCI. Pokud máte zájem, ale nevyhovuje vám termín, tak dejte vědět.

Začnu jednou zpětnou vazbou z již proběhlého kurzu od ženy, která s knihou Umělcova cesta pracovala sama ještě před kurzem, ale zajímala ji pak i práce ve skupině:
,,… Ještě jednou bych Ti moc chtěla poděkovat za Srdcesměr s Umělcovou cestou, fakt výživné 3 měsíce – plné změn, výzev a uzavírání záležitostí, nenudila jsem se a nenudím, fakt to „jede“. A ještě jedna poznámka: se skupinou jsem se odvážila víc do hloubky v Umělcově cestě, cítila se „chráněná“, tak jsem získala větší jistotu a trochu víc riskovala, tj. vystupovala častěji mimo komfortní zónu – dík! :-)…“

Srdcesměr a Umělcova cesta jsou Cestou vlastní srdci, tvořivosti, autenticity. Kurz se zabývá se každodenním životem (ne uměleckou činností v úzkém slova smyslu).
Výživný kurz, který proměňuje naše vnímání a konání
trvá 3 měsíce a zahrnuje (dobrovolnou) individuální práci doma a setkávání (obvykle 1 x za 14 dní) v malé uzavřené (neměnné) skupině účastníků.

Předpokládané termíny (7 setkání v uzavřené skupině) – úterý 17 – 20h 1x za 14 dní (sudý týden, od 18.9. (první ,,lekce“) do 11. 12. (uzavření kurzu)- jen 30.10. jsou podzimní prázdniny, možno třeba přesunout na středu 31.10.)
Cena je 300Kč za jedno setkání.

Každý Srdcesměr, který se již uskutečnil, mě překvapil svou intenzitou a dával smysl tím vším, co se odehrávalo. Vím, že koncem kurzu to nekončí, naopak….a mám obrovskou radost!

Co můžete od kurzu čekat? Jasné uvědomění, že jsou nánosy, pod kterými se často ztrácíme. Odhalíme je, a přijmeme – realitu, i nové možnosti. Budeme rozvíjet schopnosti oddat se tvůrčímu, životodárnému, procesu. Většina z nás byla vychována „v normách“, ale zjišťujeme, že tohle nejsme my sami a nemůžeme se o nějakou normu opřít uvnitř sebe. Jsme zasekaní hodnoceními a ponižováním vlastní jedinečné práce. Kolikrát jsme sami sobě největší překážkou v tvůrčí činnosti…blokujeme přirozený tok života, a zvyšujeme si míru frustrace, pocitu zbytečnosti a nedokonalosti…Budeme se učit pracovat s rozpory, které uvnitř sebe máme, s pochybnostmi, se (sebe)kritikou… (Mimochodem, to není úplně jednorázová a jednou pro vždy vyřešená záležitost….) A určitě budeme tvořit, meditovat atd. 🙂
Budeme se inspirovat knihou Umělcova cesta (to je domácí práce knihu si prosím zakupte), ale nejen jí:-), s knihou pak živá setkání souvisí pouze jako naladění, vnoření, jiný pohled…na věci, kterými se budete zabývat doma (není to o tom, co je v knize). Budu využívat vše, co umím a co mě napadne:-D , jistě rozumíte, to vše se nedá vymyslet a naplánovat, to přichází samo.
Každý Srdcesměr byl jiný, jako byla každá skupinka jiná:-)

Pátek 21. 9.  od 17h – Neděle 23. 9. do 13h VÍKEND V PŘÍRODĚ  (blízko Rychnova n. Kn.) – nejen pro účastníky Srdcesměrů a Umělcovy cesty (kdykoliv v minulosti, současnosti či budoucnosti)

sdílení, tvoření, rituály, oslava Podzimní rovnodennosti

Pondělí 24. 9. od 17 do 21h SYSTEMICKÉ KOSTELACE S TÁŇOU  BRODSKOU    http://www.vztahy.name/ , TÉMA : Vyrovnání se                                                       Těšíme se na vás, vždy to je velmi, velmi, velmi výživné setkání v odhalování skryté dynamiky našich životů…