Přehled nejbližších akcí

Srdečně zvu na všechna setkání.

Prosím, REZERVUJTE SI MÍSTA (alespoň 2 dny) předem (případně si tak i Vy ověříte konání akce dle plánu) – e-mail: innate@seznam.cz, SMS: 737 343 242, děkuji 🙂

(Sděluji je pouze těm, kteří mají místo rezervováno.)

Na setkáních, kde není uvedené jméno lektora, vás provázím já 🙂 http://innate.cz/kontakt

Setkání přímo v Innate jsou označena modře. Zeleně jsou označená jiná místa (máte-li zájem o setkání někde u vás, ozvěte se), kde se můžeme setkat též 🙂

Program se neustále průběžně doplňuje, jak jde vývoj, inspirace a jak přichází témat čas 🙂

Pondělí 5. srpna od 17. 30 do 20h ŽENSKÝ KRUH  Příjemné a výživné setkání v terapeutické síle a kvalitě, aktivity žen po celém světě vedou certifikované Moon Mothers

Úterý 6. srpna od 11.30 do 19.30 a středa 7. srpna od 9.30 do 16.30h  SEZNAMTE SE: PSOAS -BEDERNÍ SVALY a TEKUTINOVÉ TĚLO http://innate.cz/psoas-bederni-svaly-tekutinove-telo-kontinualni-pohyb

Čtvrtek 8. srpna od 18 do 20h DĚTI A BARS® – přednáška

Mohou Bars® dát a dostat děti?
Děti a miminka těží neobyčejně ze spuštení jejich bodů. Jsou spontánnějsí než dospělí, což znamená, že nemají problém se změnou jejich těla a bytosti.Je třeba poznamenat, že dětské spouštěcí body mohou pracovat velmi rychle. Často je vám zodpovězeno, kdy a jak dlouho se každá kombinace provádí a u dětí je to o mnoho rychlejší.

Mohou se děti naučit Bars®?
Absolutně! Protože děti méně uvažují o tom, co je možné a nemožné, mohou spustit tyto body snadno a lehce. Děti jsou sice v malých tělech, ale často jsou ochotni být větší a silnější než dospělí kolem nich. Všichni víme, že děti často svojí bezprostředností přitahují pozornost celého okolí.
Přednáší Zuzana Gaia Štěpánková,
http://accesszuzanagaia.simpl.com Access Consciousness® Facelift Facilitator (AFF), Body Process Facilitator (BPF), Access Bars Facilitator (BF)
Certifikovaný praktik Happy Mouth™ Generative & Restorative Systems for Healing a
Certifikovaný Praktik metody Tvé akustické tělo

Sobota 10. srpna od 9 do 17h  CERTIFIKOVANÝ TRÉNINK ACCESS BARS®

Základní kurz Accessu. Během ošetření Bars® praktik lehce postupně dotýká 32 specifických bodů tzv. “ BARů“ na hlavě klienta. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Kolik lehkosti v životě můžete získat praktikováním procesu? Tento trénink je přístupný pro každého. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát o účasti a můžete provádět v rámci své praxe.Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars®.
Investice do kurzu je stanovena společností Access Consciousness®

Počet místo omezen.

Lektorka kurzu: Zuzana Gaia Štěpánková,
http://accesszuzanagaia.simpl.com Access Consciousness® Facelift Facilitator (AFF), Body Process Facilitator (BPF), Access Bars Facilitator (BF)
Certifikovaný praktik Happy Mouth™ Generative & Restorative Systems for Healing a
Certifikovaný Praktik metody Tvé akustické tělo

Čtvrtek 22. srpna od 17 do 20h Korekce zraku – certifikovaný trénink tělesného procesu Access Consciousness®

Tento proces pomáhá napravovat zrak, ať už se jedná o jakékoliv vady, včetně očního zákalu a zároveň má schopnost řešit potíže s dutinami, také mění naše projekce, očekávání a úhly pohledu. Tento proces se dá využít i u zvířat a domácích mazlíčků.

Kolik lehkosti v životě můžete získat praktikováním procesu?

Tyto kurzy jsou přístupné všem. Nemusíte mít zkušenosti s Access Consciousness. Po tréninku obdržíte certifikát o účasti.

Lektorka kurzu opět Zuzana Gaia Štěpánková

Sobota 31. 8. a neděle 1. 9. SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY a TEKUTINOVÉ TĚLO  – ČERVENÝ KOSTELEC http://innate.cz/psoas-bederni-svaly-tekutinove-telo-kontinualni-pohyb

ZÁŘÍ

Sobota 14. 9. a neděle 15. 9. SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY a TEKUTINOVÉ TĚLO – ABECEDA POZNÁNÍ – HRADEC KRÁLOVÉ http://innate.cz/psoas-bederni-svaly-tekutinove-telo-kontinualni-pohyb

Středa 18. září od 18 do 21h SRDCESMĚR A UMĚLCOVA CESTA V PRAZE 

Srdcesměr a Umělcova cesta jsou Cestou vlastní srdci, tvořivosti, autenticity. Je to sebeodhalující záležitost, kterou můžete aplikovat sami na sobě v každém období vašeho života. Je jen na vás, do jaké hloubky se pustíte a jak otevření budete v objevování dalších možností. Kurz se zabývá každodenním životem (ne uměleckou činností v úzkém slova smyslu) a proměňuje naše vnímání a konání.

Zpětné vazby účastníků z minulého kurzu:
,,…vděčnost za velmi bezpečné prostředí, byla jsem schopná sdílet, co jinde ne…“
,,…našla jsem úplně něco jiného, než jsem čekala. Je to pro mou analytickou mysl úplně jiný svět. Ranní stránky mi moc pomáhají. Celé mi to moc dalo…“
,,…rozběhl se nějaký proces, jsem na cestě, vím, že to ještě poběží dál…“

3 měsíční cesta zahrnuje (dobrovolnou) individuální práci doma a setkávání (obvykle 1 x za 14 dní) v malé uzavřené ( po druhém setkání již neměnné) skupině účastníků.

První setkání/začátek intenzivního kurzu – středa 18. září od 18 do 21h a dalších 6 setkání každých 14 dní, 18-21h Závěrečné, sedmé, setkání 11.12.
Doporučená cena za celý cyklus (7setkání) – 4 100 Kč
Příp. platba prvního setkání 500Kč (je tu možnost se na prvním setkání blíže seznámit s kurzem i s lektorkou a až poté se rozhodnout jistě) , doplatek kurzu do 23.9.
Přihlášky NEJPOZDĚJI DO ÚTERÝ 10. ZÁŘÍ (včetně dotazů) na e-mail innate@seznam.cz 
Rezervace – platba na účet – zašleme při přihlášce
Místo konání: Dračí Blaho, Jánská 8, Praha

Každý Srdcesměr, který se již uskutečnil (již 6 kurzů), mě překvapil svou intenzitou a dával smysl tím vším, co se odehrávalo. Vím, že koncem kurzu to nekončí, naopak….a mám obrovskou radost!

Co můžete od kurzu čekat? Jasné uvědomění, že jsou nánosy, pod kterými se často ztrácíme. Odhalíme je, a přijmeme – realitu, i nové možnosti. Budeme rozvíjet schopnosti oddat se tvůrčímu, životodárnému, procesu. Většina z nás byla vychována „v normách“, ale zjišťujeme, že tohle nejsme my sami a nemůžeme se o nějakou normu opřít uvnitř sebe. Jsme zasekaní hodnoceními a ponižováním vlastní jedinečné práce. Kolikrát jsme sami sobě největší překážkou v tvůrčí činnosti…blokujeme přirozený tok života, a zvyšujeme si míru frustrace, pocitu zbytečnosti a nedokonalosti…Budeme se učit zacházet s rozpory, které uvnitř sebe máme, s pochybnostmi, se (sebe)kritikou… A určitě budeme tvořit, meditovat atd. 🙂

Budeme se inspirovat knihou Umělcova cesta – to je domácí práce, knihu si prosím zakupte…nejlépe do začátku kurzu, kniha je psaná jednoduše, leč může velmi dobře pomoc (znovu)uvědomit si podstatné! S knihou pak živá setkání souvisí pouze jako naladění tématu, vnoření, jiný pohled…aneb něco jiného je v knize, něco jiného se děje na živých setkání, leč vzájemně se právě velmi doplňuje. Budu využívat vše, co umím a co mě napadne/přijde:-D v souvislosti s konkrétní skupinou. Každý Srdcesměr byl jiný, jako byla každá skupinka jiná:-)

Pátek 27. 9 až neděle 29. 9. VÍKEND V PŘÍRODĚ – CÍTÍM A KONÁM, CÍTÍŠ A KONÁŠ – blízko Rychnova n. Kn. 

S radostí a důvěrou zvu na ,,naše známé“ místo, které je blízko řeky, lesa, louky…kde je snadné otevřít se vnímání přírody, celistvosti, jednoty…kde lze dobře prožít dary svítání i noci…společnosti i samoty…
Budeme se dívat dovnitř nás samotných, budeme se dívat kolem nás…a možná leccos zapadne. Tématem bude mj. ženské a mužské, jin a jang, , úcta, respekt, jedinečnost a spolupráce….jako léčení obav, strachu a boje. Téma, které mi přichází opakovaně již několik let, nicméně Teď cítím jeho čas…tak konám – zvu a tentokrát nejen ženy, ale i muže.
Ubytování v chatkách, na matracích/postelích – ve vlastním spacáku/pod vlastní peřinou.
Víkend proběhne o zářijovém novoluní blízko podzimní rovnodennosti.

ŘÍJEN

Čtvrtek 17. října od 17 do 20h AROMATERAPIE NOVÉ DOBY – TAJEMNÝ SVĚT ALCHYMICKÝCH VŮNÍ 

Přijďte s námi nahlédnout do tajemného světa vůní a poslechnout si jejich tvůrce Ivana Truksu z Darů Země, který Vás provede jejich kompozicemi a sami si tak vyzkoušíte jejich vliv na mysl i vědomí .

Rezervace do 10. 10.   na e-mail innate@seznam.cz , zároveň s přihláškou můžete poslat objednávku (výběr čehokoliv z webu Dary Země), předám Ivanovi, připraví pro vás a doveze na setkání v Rychnově. Díky a těšíme se na vás!

LISTOPAD

Sobota 9. 11. a neděle 10. 11.  SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY a TEKUTINOVÉ TĚLO – ABECEDA POZNÁNÍ – JIČÍN – DUHOVÁ MEDICÍNA  http://innate.cz/psoas-bederni-svaly-tekutinove-telo-kontinualni-pohyb

Sobota 16. 11. a neděle 17. 11. SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY a TEKUTINOVÉ TĚLO – CENTRUM SPONTANEA – LITOMYŠL http://innate.cz/psoas-bederni-svaly-tekutinove-telo-kontinualni-pohyb

Sobota 30. 11. Seminář s Terezií Dubinovou v Innate v Rychnově n. Kn. – bližší info během září/října. V pátek 29. 11. je prostor pro individuální konzultace s Terezií (i kvantový horoskop) – více info u mne – rezervace nutné do konce října (aby Tereza měla prostor horoskop připravit), místa se už plní, máte-li zájem, dejte vědět hned.