Psoas – bederní svaly, tekutinové tělo, kontinuální pohyb

                   SEZNAMTE SE: BEDERNÍ SVALY a TEKUTINOVÉ TĚLO

Srdečně zvu na kurz, kde vás čekají nejen zajímavé informace (z biologie i z jiných přístupů k tělu), ale kde se především dostaneme do kontaktu s nejhlubším svalem v těle (velký bederní sval – psoas – sval duše), budeme zvědomovat propojenost jednotlivých částí těla na fyzické, emocionální a energetické úrovni.
Jemně a hluboce dáme prostor regeneraci/léčivé síle v nás, což blahodárně/úlevou působí na (často přetížený) nervový systém, a zároveň dochází k praxi rozvíjející vnímavost těla.
Objevujeme nenásilnou formu komunikace s vlastním tělem, plnou respektu i hravosti. Dochází k uvolnění napětí bederních svalů, ale i celého těla a mysli, dopřáváme prostor autenticitě, energie může volně proudit a pojmy jako gravitace, fluidní pohyb a hluboký klid se stávají živou zkušeností.

Záměrem této praxe je UVOLNĚNÍ BEDER, zad a kyčlí, prostor pro vaši VAŠI VLASTNÍ ZKUŠENOST S MOUDROSTÍ TĚLA, UVOLNĚNÍ PŘETÍŽENÍ NERVOVÉHO SYSTÉMU A UVOLNĚNÍ LIMITŮ, KTERÉ SE O NÁS KDY SNAŽILY….OTEVŘENÍ NOVÝCH PROSTORŮ KREATIVITY, myšlení a SVOBODY.

Aktuální termíny:

Rychnov nad Kněžnou:  úterý 6. 8. a středa 7.8.  

Červený Kostelec: sobota 31. 8. a neděle 1.9. 

Hradec Králové: sobota 14. 9. a neděle 15. 9. 2019

Jičín: sobota 9. 11. a neděle 10.11. 2019 

Litomyšl: sobota 16. 11. a neděle 17. 11. 2019 

Můžeme se setkat na kurzu nebo při individuální praxi, možnosti se otevírají, domlouvám termíny a místa (níže aktuální přehled kurzů)…máte-li zájem o účast či organizaci, můžete mi napsat zprávu. Velmi se těším na viděnou. Jani Aadhiradasi